PRIEMYSELNÉ GARÁŽOVÉ BRÁNY

Priemyselné garážové brány sa vyrábajú z dvojplášťových panelov z pozinkovanej farebnej ocele, z antikórovej ocele a z elxovaného a farbeného hliníka. Termopanely sú vyplnené tvrdou polyuretánovou penou s hrúbkou 40 mm.Tepelnoizolačné vlastnosti panelov spĺňajú prísne požiadavky na úsporu energie a racionálne využitie tepla.Vysoká odolnosť všetkých materiálov proti korózii, perfektne navrhnutá konštrukcia umožňujúca pri otváraní vodorovný pohyb sekcií popod strop miestnosti a úsporná údržba zaručujú dlhoročný bezporuchový chod a kladú minimáne požiadavky na spoľahlivú prevádzku.

31_garazove_brany_05_thVšetky sekcie sú veľmi ľahké, pričom v najťažšom materiály je váha panelov 17kg/m2 a výšky panelov 495mm a 610mm umožňujú vyrábať garážové brány široké 7500mm a vysoké 5000mm. Pri špeciálnej konštrukcii možno otvárať brány pod ľubovoľným tupým uhlom. Vo vysokých halách so žeriavovou dráhou je možný aj kolmý pohyb brány po vnútornej stene, čím sa vytvorí dostatočný priestor pre zabudované technologické súbory umiestnené v klasickej dráhe sekciovej brány. Špeciálne posilňovacie pružiny dovolia až 100000 cyklov nepretržitej prevádzky a používajú sa v priestoroch intenzívneho používania ako veľkosklady, hromadné garáže a v ostatných zariadeniach s nepretržitou prevádzkou.

Do sekciových brán možno integrovať aj priechodové dvere umiestnené podľa požiadaviek zákazníka. Presvetlenie je zabezpečené pomocou jednoduchých a dvojitých akrylových okien v troch rozdielnych vzoroch, zabudovaných v ľubovoľnej sekcii. V priestoroch bez možnosti vetrania sa používajú vetracie mriežky alebo veľkoplošné mrežovanie celých panelov robustnou mrežou s okami 50mm x 50mm, čo umožňuje trvalú výmenu vzduchu aj vo veľkokapacitných podzemných garážach.
Perfektne do detailov prepracovaný tesniaci systém a dômyselná mechanika zabezpečujú tichý chod a výborné tesniace účinky zachovávajú potrebnú klimatickú pohodu aj v halách s veľkým počtom brán. Krásne eloxované a farbené povrchy brán vo všetkých farbách stupnice RAL esteticky dopĺňajú a zvýrazňujú vzhľad hál, obchodných centier a ostatných budov, ktorých sú súčasťou.

Ovládať ich možno vždy pomocou ručnej mechaniky a pružinových posilňovačov, čo dovoľuje ich otváranie aj v čase výpadku elektrickej energie. Samozrejmé je otváranie pomocou motorovej jednotky s riadiacou elektronikou a ľubovoľným koncovým zariadením. Povinné bezpečnostné doplnky zaisťujú ochranu dopravných prostriedkou a užívateľou, ktorý tieto brány používajú.

34_garazove_brany_08_th 33_garazove_brany_09_th 32_garazove_brany_07_th