SEKCIOVÉ GARÁŽOVÉ BRÁNY

Ponúkame Vám nasledovný výber panelov:
  • Kazetové – bielé (práškový posyp)
  • Vodorovné pruhy úzke – biele (práškový posyp)
  • Vodorovné pruhy široké – biele (práškový posyp)
  • Hladký povrch – biele (práškový posyp)
  • Imitácia dreva zlatý dub (kazetové) s laminovaným povrhom
  • Imitácia dreva zlatý dub (vodorovné pruhy úzke)
  • Imitácia dreva zlatý dub (vodorovné pruhy široké)
  • Imitácia dreva orech (vodorovné pruhy široké)
  • Imitácia dreva mahagón (vodorovné pruhy široké)
  • Imitácia dreva antická zelená (vodorovné pruhy široké)

38_szinek_sekciove

Naši odborníci sú Vám k dispozícii technickým poradenstvom, kompletnou obhliadkou a zameraním miesta realizácie.

Sekciové garážové brány sa vyrábajú z dvojplášťových panelov z pozinkovanej farebnej ocele, z elxovaného a farbeného hliníka a z masívneho dreva s hrúbkou 45 mm. Oceľové a hliníkové termopanely sú vyplnené tvrdou polyuretánovou penou s hrúbkou 40 mm. Tepelnoizolačné vlastnosti panelov spĺňajú prísne požiadavky na úsporu energie a racionálne využitie tepla. Vysoká odolnosť všetkých materiálov proti korózii, prefektne navrhnutá konštrukcia umožňujúca pri otváraní vodorovný pohyb sekcií popod strop miestnosti a úsporná údržba zaručujú dlhoročný bezporuchový chod a kladú minimáne požiadavky na spoľahlivú prevádzku.

35_garazove_brany_01_thPerfektne do detailov prepracovaný tesniaci systém a dômyselná mechanika zabezpečujú tichý chod a pohyb garážovej brány nevyruší najbližšie okolie ani v nočných hodinách. Výborné tesniace účinky zachovávajú potrebnú klimatickú pohodu vo vašich domoch a nezvyšujú spotrebu energií v uzatvorených priestoroch. Krásne eloxované a farbené povrchy brán vo všetkých farbách stupnice RAL a na pohľad teplé drevené brány esteticky dopĺňajú a zvýrazňujú vzhľad domov, ktorých sú súčasťou. Ich bezpečnosť a pohodlnosť vás presvedčí o správnosti vášho výberu a prinesie spokojnosť na veľa rokov.

 

 

Drevené brány z ušľachtilého dreva Okoume majú kovanie vyrobené z eloxovaných hliníkových zliatin a spĺňajú aj najvyššie estetické požiadavky. Je samozrejmé, že cena týchto nádherných drevených brán je najvyššia. Na požiadanie možno v sekciovej bráne vybudovať integrované dvere na priechod osôb, ktoré umožnia jej kombinované používanie pre dopravné prostriedky aj obslužný personál. Všetky garážové brány sa ovládajú ručne pomocou pružinových posilňovačov, motorovou jednotkou s riadiacou elektronikou s možnosťami pripojiť ľubovoľné ovládanie. Môžete použiť diaľkový, kľúčový alebo tlačidlový ovládač, magnetickú kartu a všetky dostupné koncové zariadenia. Tiché vlečné motory sú vybavené tlačidlom STOP, prúdovou ochranou na signalizáciu prekážky a dvojkanálovým až osemkanálovým diaľkovým ovládačom.

36_garazove_brany_02_th 37_garazove_brany_03_th